• 🎨 Podsumowanie konkursu "Rysuję jak Bohdan Butenko"

• W dniu 12 maja 2023 r. na tarasie Książnicy Pruszkowskiej odbyło się wręczenie nagród dzieciom, które wzięły udział w konkursie "Rysuję jak Bohdan Butenko"Nagrody dzieciom z pruszkowskich szkół podstawowych i przedszkoli wręczył Prezydent Miasta Pruszkowa p. Paweł Makuch. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym, a w szczególności młodym plastykom z Naszej Szkoły! :)

• 🎤 POWIATOWY FINAŁ FESTIWALU PIOSENKI O ZDROWIU

• 10 maja 2023 r. w Sali Widowiskowej Zespołu Mazowsze w Karolinie odbył się powiatowy finał 30. FESTIWALU PIOSENKI O ZDROWIU, organizowanego przez PSSE w Pruszkowie.
            Naszą szkołę śpiewająco i licznie reprezentowali uczniowie we wszystkich grupach wiekowych. Najlepsze okazały się dziewczęta z klasy 6A (Elena Łapińska, Julia Komosińska, Julia Kobierska, Ina Krzyżańska, Gabriela Kurzela), które "wyśpiewały" sobie i szkole 3️⃣ MIEJSCE w kategorii klas VI-VIII piosenką autorstwa Eleny Łapińskiej do muzyki zespołu TWICE pt. "Zdrowotna receptura". Dziękujemy wszystkim za godne reprezentowanie Szkoły. Gratulujemy naszemu GIRLSBANDOWI (i opiekunowi p. Agnieszce Przybylskiej), zespołowi PRZEDSZKOLAKÓW (i opiekunowi p. Karolinie Gutowskiej) oraz CHÓROWI KLAS 1-3 (i opiekunom p. Urszuli Święs, p. Janowi Buczyńskiemu) niezwykłego zaangażowania, talentu w tworzeniu tekstów piosenek i kreatywności w promowaniu tego co dla nas najcenniejsze - ZDROWIA! (bis) ​​​​​​

Próba CHÓRU KLAS 1-3

Występ dzieci z oddziału przedszkolnego

• 💻 Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Bóbr"

• Miło nam poinformować, że w XVII edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego "Bóbr" uczeń klasy 1B Atanazy Nayar otrzymał wyróżnienie w kategorii Skrzat. Głównym celem konkursu jest rozwój i kształtowanie myślenia algorytmicznego i komputacyjnego oraz popularyzacja posługiwania się technologią informacyjną i komunikacyjną wśród wszystkich uczniów na wszystkich etapach edukacyjnych. Gratulujemy naszemu młodemu informatykowi i jego nauczycielowi informatyki p. Patrycji Jastrzębskiej-Dutkiewicz, a wszystkich uczniów zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu!

• 🏆🏊‍♀️ 🏊‍♂️ Międzypowiatowe Finały w Pływaniu Drużynowym

• 9 maja 2023 r. na Pływalni Miejskiej "WODNIK 2000" w Grodzisku Mazowieckim odbył się Międzypowiatowy Finał XXV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Drużynowym. Z radością informujemy, iż DRUŻYNA CHŁOPCÓW (kat. Młodzież) z naszej szkoły zajęła I MIEJSCE i awansowała do FINAŁÓW WOJEWÓDZKICH, a DRUŻYNY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW (kat. Dzieci) zdobyły zasłużone II MIEJSCA.
            🏆Drużyna chłopców (kat. Młodzież) w składzie: 🥇Antoni Wiśniewski (7B), 🥇Mikołaj Pytel (8A), 🥇Maksymilian Wielechowski (8A), 🥇Mikołaj Skarżyński (8A), 🥇Wiktor Chmurski (8A), 🥇Maciej Sroka (8A).
            🏆Drużyna dziewcząt (kat. Dzieci) w składzie: 🥈Kornelia Kamińska (3A), 🥈Marta Kopryaniuk (3A), 🥈Laura Byrka (4A), 🥈Honorata Gontarczyk (4A), 🥈Daria Kovalenko (5A), 🥈Zofia Pękala (5A), 🥈Amelia Kukulska (6A), 🥈Aleksandra Sowa (7B).
            🏆Drużyna chłopców (kat. Dzieci) w składzie: 🥈Jakub Marchel (3A), 🥈Antoni Wodzyński (3A), 🥈Wiktor Szcześniak (4A), 🥈Filip Skiba (4A), 🥈Karol Zarychta (5A), 🥈Ivan Lysiuchenko (5A), 🥈Wiktor Skiba (7B), 🥈Jakub Wodzyński (7B).
            Gratulujemy wszystkim naszym Pływakom i ich Trenerom p. Oldze Byrka i p. Rafałowi Grochockiemu uzyskania tak wysokich osiągnięć, chłopcom awansu do etapu wojewódzkiego. Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej Szkoły, Gminy i Powiatu oraz życzymy dalszych sukcesów! (bis)

• 🏆🏃‍♀️ Powiatowe Igrzyska Lekkoatletyczne

• 9 maja 2023 r. w ZSO w Brwinowie, reprezentacje 6. gmin wzięły udział w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w 3-boju LA i 4-boju LA dziewcząt i chłopców. Z radością informujemy o wynikach lekkoatletycznych rywalizacji naszych reprezentacji:
            3-bój LA chłopców - I MIEJSCE - DRUŻYNA w składzie: 🥇Kamil Kaliszewski (4A), 🥇Adam Koper (4A), 🥇Julian Dąbrowicz (4A), 🥇Piotr Wyporski (4A), 🥇Patryk Dudek (4A).
            4-bój LA chłopców - I MIEJSCE - DRUŻYNA w składzie: 🥇Borys Szyndler (7A), 🥇Tomasz Rogaszewski (6A), 🥇Bartosz Pietrzyk-Kalbarczyk (6A), 🥇Jakub Oprządek (6A), 🥇Cyprian Lipiński (6A), 🥇Artur Miron (6A).
            4-bój LA dziewcząt - II MIEJSCE - DRUŻYNA w składzie: 🥈Justyna Fudała (7A), 🥈Aleksandra Wasielewska (7B), 🥈Emilia Rutkowska (5A), 🥈Agata Bykowska (6B),🥈Eliza Szarlik (6A), 🥈Ina Krzyżańska (6A).
            Gratulujemy naszym Młodym Lekkoatletom i ich Trenerom p. Joannie Ługowskiej-Szostek i p. Leszkowi Pawlukowi. Dziękujemy wszystkim za godne reprezentowanie naszej Szkoły, Gminy i życzymy dalszych sukcesów sportowych. :) (bis)

• 🏆⚽️ Mistrzowie Międzypowiatu w piłce nożnej

• W dniu 08.05.2023 w Iłowie odbył się Międzypowiatowy Finał XXV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej. Reprezentanci naszej szkoły po raz kolejny nie zawiedli i wygrywając cały turniej uzyskali awans do FINAŁÓW WOJEWÓDZKICH!!!
            🏆I MIEJSCE - DRUŻYNA (kat. Dzieci) w składzie: 🥇Aleksander Fidor (6B), 🥇Ignacy Jakubowski (7A), 🥇Sebastian Latawski (6B), 🥇Cyprian Lipiński (6A), 🥇Kacper Rusak (6B), 🥇Wiktor Sielski (6B), 🥇Borys Szyndler (7A), 🥇Szymon Trzciński (6B).
            Gratulujemy całej ZŁOTEJ DRUŻYNIE i Trenerom p. Marcinowi Przygoda, p. Jarosławowi Sawickiemu. Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej Szkoły, Gminy i Powiatu oraz życzymy dalszych sukcesów! (bis)