• Zapytanie ofertowe

• ZAPYTANIE  OFERTOWE

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Pruszkowie ogłasza, że od dnia 25.01.2024 roku do dnia 08.02.2024 roku, można składać oferty na remont podłogi sali sportowej.

Prace w obiekcie polegać mają na:

-demontaż i montaż listew przypodłogowych wokół parkietu

-demontaż i montaż drabinek sportowych

-naprawa/uzupełnienie poszczególnych elementów nienadającego się do użytkowania parkietu dębowego (klepek/deszczułek)

-demontaż, wymiana uszkodzonej i montaż dylatacji dystansowej

-szlifowanie i polerowanie parkietu -czterokrotne

-położenie wg norm obowiązujących linii boiskowych do gry w siatkówkę, koszykówkę, tenisa oraz piłkę ręczną pod lakierem na boisku głównym oraz w podziale na trzy sektory boisk szkolnych przed lakierowaniem

-lakierowanie podłogi -trzykrotne, materiałem odpowiednim do boisk sportowych

-uprzątnięcie oraz utylizacja wszystkich odpadów pobudowanych po realizacji zadania

Oczekiwany czas realizacji zadania –lipiec 2024 rok.

Oferty można składać osobiście w sekretariacie szkoły w godzinach pracy placówki lub mailowo.

Każdy z oferentów składając ofertę poświadcza, że zapoznał się osobiście i szczegółowo ze stanem technicznym obiektu, którego powyższe zapytanie ofertowe dotyczy a złożoną ofertę przygotował z należytą starannością.

Spośród złożonych ofert wybrana zostanie najbardziej korzystna.

Oferent, którego oferta zostanie wybrana:

- gotowy jest podpisać umowę na realizację zadania wykazanego w ofercie

- zobowiązany jest zrealizować zadanie zgodnie ze sztuką budowlaną, normami i przepisami. - gwarantować winien użycie materiałów i technologii posiadających odpowiednie certyfikaty, które przekaże placówce

- zrealizuje zadanie siłami własnymi w terminie nie dłuższym niż do 31 lipca 2024 roku

ZAPYTANIE  OFERTOWE

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Pruszkowie ogłasza, że od dnia 13.11.2023r. do dnia 27.11.2023r., można składać oferty handlowe na: artykuły spożywcze, mięso, nabiał, jaja, ryby, produkty garmażeryjne świeże, mrożonki oraz owoce i warzywa.

Oferty można składać osobiście w sekretariacie szkoły lub na adres mailowy.

Spośród złożonych ofert komisja wybierze najbardziej korzystne i zaprosi do współpracy od 02.01.2024 r. po wcześniejszym podpisaniu umowy.

Osoby składające ofertę zobowiązują się :

• dostarczać towar w pierwszym gatunku w terminie podanym przez zamawiającego,
          • środkiem transportu dopuszczonym do przewozu art. spożywczych,
          • koszt transportu spoczywa na dostawcy,
          • forma płatności – przelew 14 dni,
          •  w przypadku mięsa , jaj oraz ryb dostawca zobowiązuje się dostarczyć świadectwo HDI wraz z dostawą.

Załącznik do zapytania ofertowego na dostawę artykułów spożywczych.pdf

Załącznik do zapytania ofertowego na dostawę garmażerki.pdf

Załącznik do zapytania ofertowego na dostawę jaj.pdf

Załącznik do zapytania ofertowego na dostawę mięsa.pdf