• 2022/2023

Wyniki konkursu w roku szkolnym 2022/2023

• STATYSTYKI CZYTELNICTA

Wyniki konkursu w I semestrze roku szkolnego 2022/2023

Tytuły NAJBARDZIEJ ZACZYTANYCH KLAS w konkursie ogłoszonym przez bibliotekę szkolną i bibliotekarzy p. Irenę Sosnowską i p. Agnieszkę Przybylską zdobyły klasy IIIA i IVA. Oprócz tytułu potwierdzonego certyfikatem klasy te otrzymały także STATUETKI PRZECHODNIE z rąk dyrektor szkoły p. Marii Stawskiej. Gratulujemy wyróżnionym klasom i zapraszamy wszystkich do częstych spotkań z ksiażką, bo "czytanie jest dla umysłu tym, czym gimnastyka dla ciała", a przy okazji, by zdobyć (lub zachować) ten prestiżowy tytuł. :)

Konkurs na NAJLEPSZEGO CZYTELNIKA ROKU

Wyniki konkursu na NAJLEPSZEGO CZYTELNIKA ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

Wyniki PÓŁFINAŁOWE konkursu ( I semestr roku szkolnego 2022/2023)

Gratulujemy wyróżnionym i zachęcamy wszystkich uczniów do utrzymania lub zwiększenia systematyczności spotkań z ulubionymi książkami i biblioteką! :)

Biblioteczny Kalendarz Adwentowy

W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia biblioteka szkolna zaprosiła uczniów klas 1-3 do wspólnego grudniowego wyzwania - odliczania dni do świąt za pomocą Bibliotecznego Kalendarza Adwentowego. Wszystkie zadania-wyzwania wykonało 12 uczniów, co potwierdzili uzupełnionymi w 100% kalendarzami. Spośród nich Aktyw Biblioteczny rozlosował 3 nagrody główne. W czwartek 5 stycznia 2023 r. nastąpiło uroczyste rozdanie dyplomów, nagród i nagród pocieszenia.

Nagrody otrzymali: Lena Zwęglińska (1A), Jan Jędrzejczyk (2A), Gustaw Bryłowski (3A).

Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie i gratulujemy zaangażowania oraz niezwykłej wytrwałości w wykonywaniu wyzwań przedświątecznych. :) (bis)