Podziękowanie Samorządu Uczniowskiego

Podziękowanie Samorządu Uczniowskiego oraz jego opiekunów: p. Beaty Onyszko, p. Małgorzaty Dzięcielskiej i p. Michała Ryszki.
          "Szanowni Nauczyciele, Drodzy Uczniowie! DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA zorganizowana przez SU wypadła rewelacyjnie - wszyscy spisali się wspaniale! Dziękujemy Pani Dyrektor za wyrażenie zgody na zabawę, nauczycielom: p. Grażynie Józefowicz, p. Ewie Charuta, p. Magdalenie Wołosz-Rup, p. Sylwii Wolnickiej-Majewskiej, p. Arkadiuszowi Apriaszowi, p. Annie Markiewicz, p. Monice Majzner-Osieleniec, p. Janowi Buczyńskiemu, p. Leszkowi Tomczykowi oraz personelowi obsługi za sprawowanie opieki. W szczególności dziękujemy p. Agnieszce Przybylskiej i DJ-om: Mikołajowi, Piotrkowi i Bartoszowi za oprawę muzyczną, za wykonanie plakatów: MaiJulii oraz Lenie, a "ochroniarzom" Antkowi Wiktorowi za pilnowanie porządku. Do następnego, tanecznego spotkania!"

Taneczne Przerwy

Samorząd Uczniowski zainspirowany przez swoich Opiekunów zaprosił społeczność szkolną do udziału w aktywnych „tanecznych przerwach”. Inicjatywa, ku zdumieniu wszystkich spotkała się z ogromnym zainteresowaniem ze strony uczniów. Korowód tańczący "belgijkę" na długich przerwach jest tak długi, że nie mieści się już na korytarzach szkolnych i w poszukiwaniu przestrzeni przeniósł się pod halę sportową! To jest niesamowity widok! Bo nic tak dobrze nie łączy świetnej zabawy z integracją uczniów jak TANIEC.
          PS. Zapraszamy do tańca niezdecydowanych! :)) (bis)

SŁODKIE KONSULTACJE

26 października 2023 r. - Dzień Otwarty - był inny niż dotychczasowe, bo tego dnia Samorząd Uczniowski zadbał o to, by  KONSULTACJE RODZICÓW Z  NAUCZYCIELAMI były bardzo SŁODKIE!!! Uczniowie (oczywiście wspierani przez swoich rodziców) chętnie zaangażowali się w pieczenie ciast, robienie bransoletek, breloczków, dzieł szydełkowych, zbiórkę gier i książek - na sprzedaż!!! A wszystko po to, by samodzielnie zarobić i we współpracy z Radą Rodziców zebrać fundusze na finansowanie potrzeb SU. Opiekunowie SU - Małgorzata Dzięcielska, Beata Onyszko i Michał Ryszka serdecznię dziękują wszystkim zaangażowanym w akcję, a lista DZIAŁACZY SU jest długa:

• z klasy 7C: Nina Gędziarska, Natalia Jadacka, Marika Kaczmarczyk, Martyna Walasek, Lena Szekeli, Maja Radoń, Nikodem Demski, Ramina Soltamuradova, Eryk Ciesielski
          • z klasy 8B: Melania Bąk, Paweł Figlarek
          • z klasy 4C: Liliana Nieznaj-Wydro, Aleksandra Sztertewach, Joanna Jaraczewska, Maja Majewska
          • z klasy 4A: Barbara Brymerska
          • z klasy 4B: Aleksandra Figlarek

DO ZOBACZENIA PRZY SŁODKICH STOŁACH W GRUDNIU! :)

Jak wiosna - to tylko radosna! :)

Pierwszy dzień wiosny w naszej szkole był bardzo wesoły i   kreatywny, a to za sprawą Samorządu Uczniowskiego i jego opiekunów p. Beaty Onyszko i p. Małgorzaty Dzięcielskiej. Tego dnia uczniowie dosłownie ukwiecili halę sportową, solidarnie konkurując ze sobą w wykonaniu najdłuższego łańcucha z kwiatów. Były przy tym przeróżne pomysły, ale najbardziej zaintrygował i rozweselił wszystkich kwiatek-Kwiatkowski z 5B, który bardzo znacznie wydłużył konkursowy łańcuch. :) W tym dniu ochotnicy witali wiosnę w specjalnych stylizacjach przygotowanych na tę okazję, a tanecznym krokiem - tańcząc wspólnie belgijkę, przepędzali zimę.

Wyniki wiosennych zabaw:

Konkurs międzyklasowy na łańcuch z kwiatów:
          I miejsce - klasa 6A (wyjście na lody)
          II miejsce - klasa 4B (słodycze)
          III miejsce - klasa 7B (słodycze)

Konkurs na wiosenne przebranie:
          I miejsce: Justyna Fudała (7A)
          II miejsce ex equo: Zuzanna Janowska (4B) i Anna Zadróżna  (4B)
          Nagrodami są bony do Empiku.

Dziękujemy wszystkim za pierwszą wiosenną, udaną imprezę. :)  (bis)

31. Finał WOŚP

Samorząd Uczniowski do szkolnej puszki WOŚP zebrał w naszej szkole 870,57 zł. W tym roku Orkiestra grała dla wszystkich - małych i dużych, a cel to wygrana z sepsą. Wszystkim, którzy zaangażowali się we wsparcie tej pięknej akcji i wzięli udział w zbiórce z całego serca: DZIĘKUJEMY! :)

Dzień Postaci z Bajki

13 stycznia 2023 r. Samorząd Uczniowski ogłosił w naszej szkole Dniem Postaci z Bajki. Każda klasa miała za zadanie przebrać się za postaci z bajki wylosowanej na zebraniu samorządu. Zabawę wygrała klasa 6A, w której 100% osób się przebrało za postaci ze Shreka. Nagrodą w konkursie jest bon na dzień bez pracy domowej. Gratulujemy!!!

Więcej zdjęć w GALERII ZDJĘĆ.

🕺💃 Zabawa Andrzejkowa

Kochani Nauczyciele, Pracownicy i Uczniowie! Bardzo dziękujemy za kulturalną SUPER-ZABAWĘ ANDRZEJKOWĄ!! Ale jacy Uczestnicy i Opiekunowie - taka zabawa! Dziękujemy Marcie Kostrubiec (8C) - Przewodniczącej SU za inicjatywę zorganizowania dyskoteki. Dziękujemy za opiekę: p. Dyrektor Marii Stawskiej, p. Wicedyrektor Małgorzacie Bączkowskiej, Nauczycielom i Pracownikowm szkoły: p. Agnieszce Przybylskiej, p. Grażynie Józefowicz, p. Zofii Zbrowskiej, p. Małgorzacie Jasińskiej, p. Katarzynie Milner, p. Anecie Sęsoła, p. Iwonie Kowalczyk, p. Joannie Ługowskiej-Szostek, p. Leszkowi Tomczykowi, p. Arkadiuszowi Apriaszowi, p. Justynie Szekeli i p. Jerzemu Boroniowi. Jesteście Niesamowici, Wyjątkowi i Mega Taneczni. :) Cieszymy się ze wspólnej zabawy i do zobaczenia następnym razem. Kiedy? Czas pokaże! :)
          Opiekunowie SU - Małgorzata Dzięcielska i Beata Onyszko

Konkurs "TEMATYCZNY TYDZIEŃ"