• Fundacja Rosa

Zachęcamy Państwa do włączenia się w akcję 1,5% DLA NASZEJ SZKOŁY.

Szkoła nasza należy do FUNDACJI ROSA - zrzeszonej w Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych.

1,5 % zadeklarowanego przez podatnika należnego podatku, przekaże na nasze konto Urząd Skarbowy.
          Przekazując 1,5% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, jaką jest FUNDACJA ROSA i Program "Twoja Szkoła" oraz wskazując w rozliczeniu PIT w odpowiedniej rubryce na naszą szkołę, sprawicie Państwo, że te pieniądze trafią do nas. Liczymy na Państwa wsparcie.

Przekazanie 1,5 % podatku jest bardzo łatwe – wystarczy wpisać w swoim zeznaniu podatkowym (PIT):

• numer KRS 0000207472,
          • kwotę wynikającą z wyliczenia 1,5 %,
          • cel, nazwę placówki dla której przeznacza się odpis: Szkoła Podstawowa nr 4 w Pruszkowie
          • nasz ID 136481
          • nazwę OPP – FUNDACJA „ROSA”
          • w pozycji 150. wyrazić zgodę [x] na przekazanie OPP swojego imienia, nazwiska oraz adresu wraz z informacją o kwocie z poz. 148

Dotychczasowe wpłaty pozwoliły nam zakupić:

• stół do tenisa stołowego wraz z siatkami – 1.500 zł
          • pomoce muzyczne, piłki siatkowe oraz buty lekkoatletyczne – 1.335 zł

Przekaż 1,5% podatku dla naszej szkoły! Twoje 1,5% naprawdę się liczy!!