Strona główna

    • Strona główna

          • 🦘 Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY

            19 marca 2026 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXXV edycji Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”, który wymagał od uczestników nie tylko solidnej wiedzy matematycznej, ale także spostrzegawczości, kreatywności i umiejętności logicznego myślenia. Tym bardziej cieszą wyniki naszych uczniów, którzy z powodzeniem zmierzyli się z wymagającymi zadaniami konkursowymi.
            Wynik bardzo dobry:
            Atanazy Nayar (4A) – kategoria Maluch
            Wyróżnienia:
            Róża Luchcińska (4A) – kategoria Maluch
            Jan Jędrzejczyk (5B) – kategoria Beniamin
            Michał Janiszewski (7B) – kategoria Kadet
            Aleksander Ciechomski (8C) – kategoria Kadet
            Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom podjęcia matematycznego wyzwania, a wyróżnionym uczniom składamy szczególne wyrazy uznania za osiągnięte wyniki. 👏 Dziękujemy również nauczycielom matematyki oraz Państwu Barbarze i Piotrowi Nayarom za ich zaangażowani

          • ⚽ Kamil w Kadrze Mazowsza U14!

            Sukces goni sukces! 🤩 Z ogromną radością informujemy, że Kamil Kaliszewski - uczeń klasy 7A jako zawodnik MKS Znicz Pruszków, otrzymał POWOŁANIE DO KADRY MAZOWSZA U14 na Turniej Finałowy o Puchar im. Kazimierza Deyny. 💪 Turniej, organizowany przez PZPN, to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w polskiej piłce młodzieżowej, gromadzący najlepszych zawodników reprezentujących poszczególne województwa i upamiętniający legendarnego reprezentanta Polski – Kazimierza Deynę. W tegorocznym finale rywalizować będą najlepsze kadry wojewódzkie wyłonione w eliminacjach. Turniej odbędzie się w dniach 29 czerwca – 4 lipca 2026 roku w Kraśniku.
            Serdecznie gratulujemy Kamilowi tego wyjątkowego osiągnięcia, a także składamy wyrazy uznania wszystkim Trenerom, którzy przyczynili się do jego sportowego rozwoju. 👏 Życzymy Kamilowi oraz całej Kadrze Mazowsza udanych występów, satysfakcji z gry, cennych

          • 🌳📖 Czytanie na polanie? To jest to! 🤩

            Nasi najmłodsi uczniowie z klas I–III wraz z wychowawcami po raz kolejny udowodnili, że książkę można czytać wszędzie! :) W ramach ogólnopolskiej akcji „CZYTANIE NA POLANIE” szkolne ławki zamienili na zielone zakątki naszego miasta. Czytelnicze „obozy” powstały przed szkołą, w Parku Potulickich, a nawet na zielonym skwerku przy Placu Jana Pawła II. :) Piękna pogoda, wygodne kocyki i ciekawe książki sprawiły, że mali czytelnicy z radością wyruszyli w literacką podróż pod gołym niebem. 🌞
            Cieszymy się, że nasi najmłodsi uczniowie tak chętnie sięgają po książki, a nauczyciele nieustannie inspirują ich do odkrywania świata wyobraźni. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy, aby czytelnicza pasja rosła z każdą kolejną przeczytaną stroną! 📚 :) (bis)

          • 🏆🏊‍♂️ "Od Młodzika do Olimpijczyka" - Wielki Finał

            Z radością informujemy o kolejnym sukcesie na zakończenie roku szkolnego! Uczeń klasy 6A -🥈Patryk Rudziński i zawodnik UKS „SMS KAPRY Pruszków”, 23 czerwca 2026 r. podczas Wielkiego Finału Ogólnopolskich Zawodów Pływackich „OD MŁODZIKA DO OLIMPIJCZYKA”, który odbył się w Warszawie, wywalczył srebrny medal w konkurencji 100 m stylem grzbietowym. Nasz młody pływak uzyskał świetny wynik z czasem 1:09.38, zajmując 2. MIEJSCE wśród 13-latków w Polsce!!! 💪
            Serdecznie gratulujemy Patrykowi tak wspaniałego osiągnięcia i składamy podziękowania Pani Trener Ewelinie Sando za zaangażowanie, profesjonalne przygotowanie zawodnika i codzienną pracę, która przyczynia się do takich sukcesów. Życzymy kolejnych sportowych osiągnięć i powodzenia w następnych startach! Brawo, Patryk! 👏🏊 (bis)

          • 📚 Spotkanie autorskie z Adamem Studzińskim

            24 czerwca, uczniowie klasy 3A wraz z wychowawczynią, na zaproszenie Książnicy Pruszkowskiej wzięli udział w SPOTKANIU AUTORSKIM Z ADAMEM STUDZIŃSKIM – specjalistą ds. public relations oraz autorem książek, przede wszystkim dla dzieci. Podczas spotkania, nawiązując do swojej najnowszej książki „Spytko Show – gadając z rzeczami”, autor poruszył wiele ważnych i aktualnych tematów, które często pojawiają się w jego twórczości. Rozmawiał z uczniami o reklamie, mediach społecznościowych i tradycyjnych, konsumpcjonizmie, integracji oraz bioróżnorodności. W przystępny i interesujący sposób uświadamiał dzieciom negatywne skutki nadmiernego kupowania tanich produktów na zagranicznych platformach sprzedażowych. Wyjaśnił mechanizmy zachęcające do nieprzemyślanych zakupów, zwrócił uwagę na problem uzależnienia od kupowania oraz jego skutki dla środowiska naturalnego.
            Serdecznie dziękujemy Panu Ad

          • 🚌 Czwartoklasiści z wizytą w Łodzi

            23 czerwca, uczniowie klas 4A, 4B i 4D wraz ze swoimi wychowawcami i nauczycielami wzięli udział w wyjątkowej wycieczce do Łodzi. Jednym z głównych punktów programu była wizyta w Orientarium ZOO Łódź, gdzie czwartoklasiści mieli okazję podziwiać egzotyczne zwierzęta, w tym słonie indyjskie, orangutany, wydry oraz wiele gatunków ryb. Dużą atrakcją były emocjonujące rozgrywki w laserowy paintball, w Arena Laser Games, podczas których uczniowie testowali swoją sprawność, refleks oraz umiejętność współpracy w grupie. :) Nie zabrakło również czasu na spacer po Łódzkiej Manufakturze – jednym z najbardziej charakterystycznych miejsc Łodzi. Ten wyjątkowy dzień dostarczył wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń i był okazją do międzyklasowej integracji, wspólnej zabawy, zdobywania nowych doświadczeń i odpoczynku po całorocznej pracy. :) (bis)

          • 🤩 Projekt "ŚWIETLICZAKI Z PASJĄ"

            W maju 2026 r. zakończyła się realizacja PROJEKTU EDUKACYJNEGO „ŚWIETLICZAKI Z PASJĄ”, który dzięki swojej wartości wychowawczej i edukacyjnej na stałe wpisał się w plan pracy opiekuńczo-wychowawczej świetlicy szkolnej. Przez cały rok szolny uczniowie klas trzecich prezentowali młodszym koleżankom i kolegom swoje pasje, zainteresowania oraz talenty. :)
            Serdecznie gratulujemy Świetliczakom odwagi, zaangażowania i chęci dzielenia się swoimi zainteresowaniami. Szczególne gratulacje i podziękowania kierujemy do Pani Karoliny Kośmińskiej – autorki i realizatorki projektu – za stworzenie wartościowej inicjatywy. Dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia prezentacji podsumowującej projekt „Świetliczaki z pasją”. :) (bis)

          • ☂️ O hejcie i nie hejcie z trzecioklasistami

            22 czerwca, w klasie 3A, w ramach działań profilaktycznych odbyły się bardzo wartościowe i inspirujące warsztaty, których celem było zwiększenie świadomości uczniów na temat zjawiska hejtu, rozwijanie kompetencji społecznych oraz wzmacnianie odpowiedzialnych postaw w relacjach rówieśniczych. Podczas aktywnych i bardzo angażujących zajęć uczniowie wspólnie z prowadzącą zastanawiali się nad przyczynami i skutkami hejtu – zarówno w środowisku szkolnym jak i w Internecie – oraz poszukiwali skutecznych sposobów reagowania na przemoc.
            Efektem spotkania było stworzenie wspólnego plakatu oraz klasowego kontraktu – symbolu wspólnej odpowiedzialności za tworzenie bezpiecznej, przyjaznej i pełnej szacunku atmosfery w klasie. :)
            Serdecznie dziękujemy Pani Agacie Kapturzak za przeprowadzenie inspirujących, wartościowych i pełnych praktycznych wskazówek warsztatów, a także Rodzicom oraz Wychowawcz

          • 🚴🥉 Sukces Wojtka w Poland Bike Marathon

            W niedzielę, 14 czerwca 2026 roku, odbył się VI etap cyklu Lotto Poland Bike Marathon 2026 w Starej Róży (gm. Stoczek Łukowski). Z radością informujemy, że świetny występ zanotował nasz uczeń z klasy 4A – 🥉Wojciech Warowny. Na wymagającej, 9-kilometrowej trasie prowadzącej przez leśne ścieżki, liczne wiraże i polne drogi Wojtek pokazał ogromną determinację. Mimo upadku na trasie nie poddał się i wywalczył 3. miejsce w swojej kategorii wiekowej! 💪
            Wojtek zajął również znakomite 5. miejsce w klasyfikacji open wśród zawodników z roczników 2012–2019, potwierdzając swoją wysoką sportową formę. Na szczególne uznanie zasługuje fakt, że w tym sezonie rywalizuje jako młodszy rocznik w swojej kategorii, co sprawia, że jego osiągnięcia są jeszcze bardziej imponujące.
            Serdecznie gratulujemy Wojtkowi wspaniałego wyniku i życzymy powodzenia oraz kolejnych sukcesów! 🚴 👏 :) (bis)
            Źródło informacji i zdj

          • 🎉 „ZABAWY MOC” z Kołem Małego Wolontariatu

            We wtorek, 16 czerwca, Wolontariusze „Świetliczaki w Akcji” zorganizowali dla wszystkich kolegów z klas 1-3 niecodzienny prezent na zakończenie wspólnego roku szkolnego – KOLOROWY FESTYN i grę terenową pod hasłem „ZABAWY MOC”. 🎉 Uczniowie pokazali, że wspólnie spędzony czas na świetlicy, to ważna sprawa dla budowania szkolnych relacji, integracji i radosnego świętowania. Uczniowie rozpoczęli z przytupem od nauki wspólnego tańca do piosenki „Supermoce”, do której choreografię stworzyły nasze zdolne wolontariuszki. 💃 :)
            Następnie brali udział w grze terenowej na boisku szkolnym: trenowali na torze przeszkód, tworzyli pikselowe obrazki i kolorowe bransoletki, puszczali w niebo chmary baniek i przyklejali zmywalne tatuaże. Na koniec dla wszystkich uczestników czekała niespodzianka! :) Dziękujemy wszystkim Wolontariuszom, którzy z uśmiechami na twarzy przygotowywali tę niespodziankę. Ciesz

          • ♻️ EKOCZWÓRKA w Ogólnopolskim Finale!

            12 czerwca, uczniowie z klasy 7B, jako przedstawiciele szkolnych eko-aktywistów "EKOCZWÓRKA", działający pod opieką Pani Izabeli Żywickiej, reprezentowali wraz z Panią Sylwią Wolnicką-Majewską naszą szkołę podczas Gali Finałowej Ogólnopolskiej Kampanii Edukacyjnej „Dobre rady na elektroodpady – oddaj mnie w dobre ręce” w Centrum Nauki Kopernik. Choć w konkursie, przeprowadzonym w ramach kampanii nie udało się zdobyć miejsca na podium, wszyscy uczestnicy zostali docenieni i wrócili z dyplomami oraz upominkami przygotowanymi przez organizatora – AURAEKO. Było to miłe wyróżnienie za ich pracę, kreatywność i proekologiczną postawę. 👏
            Serdecznie gratulujemy naszym młodym ekologom wytrwałości, aktywności i gotowości do podejmowania nowych wyzwań. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Izabeli Żywickiej za zaangażowanie w przygotowanie uczniów oraz inspirowanie ich do świadomego dbania o śr

          • ⭐ Szkolny Przegląd Talentów 2026

            2 czerwca, odbył się Szkolny Przegląd „Mam Talent” dla uczniów klas 1–3. Było to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego najmłodsi uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje zainteresowania, umiejętności i pasje. Na scenie nie zabrakło muzyki, tańca i śpiewu. Publiczność podziwiała prezentacje prac plastycznych, a nawet pokaz układania kostki Rubika i występy baletowe. Każdy występ zachwycał i pokazywał, że talent może mieć aż tak wiele odsłon. 🤩
            Serdecznie gratulujemy wszystkim utalentowanym uczestnikom! 👏 Dziękujemy za podzielenie się swoimi pasjami i pokazanie, że warto rozwijać zainteresowania oraz inspirować nimi innych. Dziękujemy Paniom Katarzynie CielochKarolinie Skwarczyńskiej – za przygotowanie tego pełnego pozytywnej energii wydarzenia. Jesteśmy zachwyceni i już dziś w imieniu organizatorek zapraszamy na kolejną edycję przeglądu „Mam Talent” w przyszłym roku. ⭐ :) (bis)

    • Biuletyn informacji publicznej
    • Odnośnik: https://epuap.gov.pl/wps/portal

      Odnośnik: https://www.gov.pl/web/e-doreczenia

      • ❤️ PODZIĘKOWANIE ❤️

      • Odnośnik: //cloud-2.edupage.org/cloud/ifx5601ceab5a47a58f_690624325_122144566365038077_3062219802899455126_n.jpg?z%3ADADnWEVDMxjpq9O4VkZ4nFX6b82vEt8sl%2F6%2BSTveKbJdcVv1PMlwDAqEXWiVDX7UXgBUlC8YHs5VgxHma9o3Cg%3D%3D

    • Odnośnik: https://wellbefi.pl/lp-podstawowa-nr-4-im-jana-pawla-ii-w-pruszkowie/

      • 🏆🦪 PERŁA SPORTU

      • Odnośnik: //cloud-2.edupage.org/cloud?z%3A0l6TE8xH73ck0H447xl79D1I0Log7aCd%2FjwqUhpRcElOCdpy%2FZbTzHvucrwByy7YL9IOitAa5EGGKySrD5B8BQ%3D%3D

      •   💛 50 lat Szkoły

      • w wyjątkowej publikacji! 

        Odnośnik: //cloud-9.edupage.org/cloud/ifx5ff79d1d11e1e336_okladka.jpg?z%3A1MS4r5HBRPHqSrHp89mf230QfuPd%2BVoDvbO%2F3Q863T7mMwy2g6lDc4BJsnvuxE8AYi1J8Y%2FzRMXdOBV7ny7%2BQg%3D%3D  Odnośnik: //cloud-5.edupage.org/cloud/ifx49c336d67a98b7c9_20250924_140924.jpg?z%3Are0mKGmgTrzqcaeahGpZt5Bx7%2FKXqyW2HQz2F97HhfVC6df1%2B0%2BQk%2FhuE65ukIZCz81haj1uTwFqG37Hzxd9Uw%3D%3D

    • Odnośnik: https://sp4pruszkow.edupage.org/a/rada-rodzicow

      • 🥗 e-STOŁÓWKA

      •  

    • 🔔 Godziny dzwonków

      Czwartek 25.06.2026
      1.   8.00 -   8.45
      2.   8.55 -   9.40
      3.   9.50 - 10.35
      4. 10.45 - 11.30
      5. 11.50 - 12.35
      6. 12.55 - 13.40
      7. 13.55 - 14.40
      8. 14.50 - 15.35
      9. 15.45 - 16.30
      10. 16.40 - 17.25
      • Przydatne linki

      • Odnośnik: https://www.gov.pl/web/edukacja



        Odnośnik: https://www.pruszkow.pl/





         

      • Telefon Zaufania RPD

      • Realizowane projekty

      • Odnośnik: //cloud-3.edupage.org/cloud/ifx63c3eb129db06ee9_cyfrowa.png?z%3A28Z81bL4kh7tsIwMOwUsCCsIERjxiz9Pun%2BXmSOE7AFb%2BYmYn6N4L3VELkY1limOWuxuCCDa7qCCCWNYkczuMw%3D%3D

        Odnośnik: https://sp4pruszkow.edupage.org/a/narodowy-program-rozwoju-czytelnictwa-20

    • Galeria zdjęć

      • brak danych
    • Media społecznościowe

    • Statystyka odwiedzin

      liczba odwiedzin: 4001752
    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Pruszkowie
      • (+22) 758-68-07
      • ul. Hubala 4
        05-800 Pruszków
        Poland
      • e-Doręczenia:
        AE:PL-99285-82190-JVRTA-22

        Wysłanie wiadomości poprzez system e-Doręczenia możliwy wyłącznie za pośrednictwem osobistej skrzynki e-Doręczenia.
  • Galeria zdjęć

    • brak danych